Това е приказка, която жителите на Ню Йорк знаят твърде

...
Това е приказка, която жителите на Ню Йорк знаят твърде
Коментари Харесай

Треска в метрото показва злото на въртящата се система за психично здраве в Ню Йорк

Това е приказка, която жителите на Ню Йорк знаят прекомерно добре: Психично болен мъж или жена атакува инцидентен чужд и скоро се оказва от дълго време известна опасност който години наред е минавал през въртящата се система за психологично здраве на града.

В дребните часове на понеделник сутринта Ебони Бътс, „ прочувствено смутена “ жена, задържана девет пъти от 1999 година насам, блъсна двама туристи от Мексико на релсите на метрото в Манхатън.

За благополучие, околните положителни самаряни помогнаха на двете дами (които претърпяха единствено леки наранявания) да се оттеглен от релсите, а полицейски чиновници бяха наоколо, с цел да арестуват Бътс и да я доставят в болница Белвю за обзор.

Защо това продължава да се случва?

Защо Бътс даже беше в метрото тази нощ, вместо да получи дълготрайно лекуване в едно от многото психиатрични отделения в града?

Разгледайте...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР