ПП–ДБ за бюджета: Вдигат данъците, увеличават дефицита – България се връща назад
Това е най-левият бюджет и най-голямото нарастване на налозите от повече от 20 години – подвигат осигуровките с 2%, има рекордно покачване на оптималния застрахователен приход и чуваме, че подвигат налог дял . Ще забележим какъв брой тъкмо в окончателния бюджет, това връща България обратно и усилва недостига. Това съобщи депутатът от ПП–ДБ Мартин Димитров пред публицисти в коридорите.
И добави, че „ този турбо ляв популизъм не включва нито една мярка за понижаване на разноските “. „ Докато беше нашият кабинет – дефицитът беше 2% “, разясни той.
„ Днес е 31 октомври – денят, в който е най-крайният период, в който би трябвало да бъде импортиран бюджетът “, напомни националният представител Ивайло Мирчев .
Очаквайте детайлности!
dariknews.bg




