Това е мое решение, аз съм си го взел, без

...
Това е мое решение, аз съм си го взел, без
Коментари Харесай

Васил Терзиев: Решението за назначаването на Панайотова е мое, аз ѝ имам доверие

Това е мое решение, аз съм си го взел, без напън и времето ще покаже дали е било вярно. Убеден съм в избора си.

Това разяснява кметът на София Васил Терзиев, откакто по-рано през днешния ден той разгласи, че назначава Богдана Панайотова за основен проектант на София.

Изложих моите претекстове обществено, тъй като считам, че това е вярното решение, означи Терзиев и акцентира, че ѝ има доверие. Кметът сподели, че след две седмици ще има още по-подробна стратегия с всички задължения на Столичната община на Направление " Архитектура и градоустройство ". Така че се надявам, че ще се успокоят нещата, съобщи кметът.

Той напомни, че Панайотова е предходна тест на полиграф, с цел да потвърди, че не е взимала нито едно решение под непознат напън, изнудване или в името на материална полза. Безгрешни няма, и аз не считам, че съм подобен. Ако има неточности, те ще са плод на нещо друго, а не на напън, съобщи Терзиев. Той акцентира, че е значимо да знаем, че София не е на автопилот що се отнася до градоустройството.

На въпрос дали се тормози, че от " Спаси София ", които са съдружни сътрудници на " Продължаваме промяната-Демократична България " в Столичния общински съвет, може да си смъкват доверието от него, както предизвестиха, Терзиев отговори: " Притеснявам се, че може астероид да ни удари. От доста неща се тормозя, само че в последна сметка би трябвало да взимам решения непрекъснато, за които да нося отговорност ". Ключовата дума е отговорност, добави той.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР