Това е изключително висока оценка за работата на целия екип

...
Това е изключително висока оценка за работата на целия екип
Коментари Харесай

Приморско е най-динамично развиваща се туристическа дестинация за 2025 г.

Това е извънредно висока оценка за работата на целия екип на Общината и за напъните, положени през последните две години

На тържествената Гала вечер във връзка 30-годишния празник на Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация (БХРА) Община Приморско бе отличена със статуетката за „ Най-динамично разрастваща се туристическа дестинация за 2025 година “.

Призът бе връчен от ръководителя на БХРА Георги Щерев на кмета на общината Иван Гайков.

" Това е извънредно висока оценка за работата на целия екип на Общината и за напъните, положени през последните две години – в възстановяване на инфраструктурата, обогатяване на културната и развлекателната стратегия, повишение равнището на спортния календар, както и в дейното разпространение на нашата дестинация. За малко време всички тези стъпки дадоха своите забележими и устойчиви резултати – стопански, туристически и имиджови. Обещавам да запазим тази наклонност и да надграждаме още по-смело през 2026 година ", сподели градоначалникът.
 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР