Това е едно символично предно присъствие на НАТО. Виждам, че

...
Това е едно символично предно присъствие на НАТО. Виждам, че
Коментари Харесай

Ген. Съби Събев: Черно море се превърна в руско езеро

Това е едно алегорично предно наличие на НАТО. Виждам, че ръководителят на Българска социалистическа партия се безпокои, само че тя би трябвало да се безпокои доста повече от милитаризацията на Черно море от страна на Русия.

Това сподели в предаването "Лице в лице " по БТВ о.р. генерал-майор Съби Събев, ръководител на Съюз на офицерите от запаса "Атлантик ". "НАТО взе ограничения поради агресивното държание на Москва от 2014 година насам. В момента има сериозен дисбаланс в Черно море. Русия може да държи на прицел всички градове и страни на разстояние 2 400 км. Корнелия Нинова Корнелия Нинова е български политик от Българска социалистическа партия, член на Парламентарната група на... към профила не пита за какво Русия построява този капацитет. Черно море се е трансформирало в съветско езеро. На Кримския полуостров има крилати ракети, които могат да носят нуклеарно оръжие. Защо Русия построява този боен капацитет? ", попита той

"НАТО подхваща нужните превантивни ограничения, с които да отбрани своите членки. Нашите политици би трябвало да четат по-внимателно договорите. Няма да има повече кораби на НАТО в Черно море. Ще има зачестили визити на натовски кораби в български и румънски пристанища. Това е знак и към Русия. Има спогодба от Монтрьо, която не разрешава наличието на непознати кораби в Черно море за повече от 21 дни. България и Румъния имат слаб военноморски флот и НАТО цели да отбрани сигурността ни. За това се организират тези учения, които не могат да продължат повече от 21 дни. Новината за натовска флотилия в Черно море се оказа подправена ", безапелационен беше ген. Събев.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР