Това е драматично. Звездата от Ергенски запой“ Брайдън Бауърс, на

...
Това е драматично. Звездата от Ергенски запой“ Брайдън Бауърс, на
Коментари Харесай

Феновете на „Ергенът“ критикуват „неприятния“ Брейдън Бауърс за това, че предложи брак на Кристина Мандрел на „Златна сватба“ 

Това е трагично.

Звездата от „ Ергенски запой “ Брайдън Бауърс, на 25 година, е подложен на критика в обществените медии, тъй като е предложил брак на възпитаничката на „ Ерген “ Кристина Мандрел, на 28 година, по време на първата по рода си „ Златна женитба “.

Докато разговаряше с водещия Джеси Палмър преди сватбата онлайн на „ Златният ерген “ Гери Търнър, 72, и Тереза ​​Нист, 70, в четвъртък, Бауърс падна на едно коляно с бенгалски огън на Нийл Лейн.

„ Просто знаех, че има нещо особено и нещо друго, а по-късно трябваше да прекарам време с теб и с Блейкли … и да те срещна със фамилията си “, сподели Бауърс за дъщерята на Мандрел.

„ За първи път в живота си се усещам като че ли открих някого, с който мога да бъда себе си без опрощение. И не се колебая, че желая да прекарам остатъка от живота си с теб “, добави той.

Шокиран Мандрел, който за първи път се появи в сезона на Зак Шалкрос на „ Ергенът “ през 2023 година, сподели „ да “ и двойката се целуна няколко пъти.

Бауърс...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР