Това е ден на гордост, ден на достойнство и на

...
Това е ден на гордост, ден на достойнство и на
Коментари Харесай

Кметът: Да бъдем достойни наследници на предците ни и да пазим свободата и независимостта на България

Това е ден на горделивост, ден на достолепие и на силата на българския дух, се споделя в приветствения адрес на Димитър Николов

Кметът Димитър Николов поздравява бургазлии във връзка Деня на Независимостта. Една от най-важните дати в новата история на страната ни. В поздрава се споделя:

„ Уважаеми съграждани,

Днес означаваме един от най-светлите и значими празници в нашата история – Деня на Независимостта на България. На 22 септември 1908 година в Търново българският народ отстоява своето право да бъде свободен и равнопоставен измежду другите страни. Това е ден на горделивост, ден на достолепие и на силата на българския дух.

Нека си напомним, че независимостта не е даденост – тя е плод на воля, единение и жертви. Наш дълг е да съхраним този завет и да го предаваме на поколенията, като построяваме заслужено, съвременно и почтено общество.

Вярвам, че с общи старания можем да продължим да градим нашия град и нашата страна като дом, в който младежите намират бъдеще, а възрастните – сигурност и почитание.

Нека бъдем почтени наследници на делото на нашите предшественици и да пазим свободата и независимостта на България!

Честит Ден на Независимостта! “
 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР