Това да отделяш от времето си за деца в неравностойно

...
Това да отделяш от времето си за деца в неравностойно
Коментари Харесай

Ицо Хазарта коментира коалицията на ПП с ДБ и скандала с Паметника на Съветската армия

Това да отделяш от времето си за деца в неравностойно състояние, е най-ценното, което можеш да им дадеш. Това съобщи пред " На фокус с Лора Крумова " по Нова телевизия Христо Петров, по-известен като Ицо Хазарта  Ицо Хазарта Христо Петров - Ицо Хазарта е роден е на 19 декември 1979 година в София.     Христо приключва, претендент от коалиция " " - " ". 

" Не споделям дивата еуфория за моменталическото махане на Паметника на Съветската войска. Това е следващата тематика, която ни разделя. В Европа доста руски монументи са махнати, във Виена обаче подобен монумент стои, дали са по-глупави от нас ", попита Хазарта. 

Темата за отстранения от Народния спектакъл Александър Морфов претендентът за народен представител разяснява по този начин: " Тези хора не виждат ли, че по този начин става по-лошо? Искат да покажат кой е шефа. "

" За година и повече видях, че обидите и прилагателни не трансформират мнението на хората, които са решили да гласоподават за нашите съперници. Научих се да чувам и разбирам хората против нас. Критиката е движеща мощ, не го одобрявам персонално ", добави Петров. 

" За нас беше значимо да потвърдим нашата еднаквост. Има метод и ние го показахме. Когато едни хора се сплотяват взимат най-хубавото от двете страни ", разяснява Хазарта обединяването ПП-ДБ.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР