Люис Хамилтън получава тласък в търсенето на титлата във Формула 1, докато Тото Волф звучи като военен вик на Мерцедес
Тото Волф се зарече да не чака идващите огромни промени в разпоредбите на Формула 1, с цел да вземе борбата с Ред Бул.
Неговият тим Mercedes завоюва купата при конструкторите осем следващи години като преобладаваща мощ в спорта сред 2014 и 2021 година Те направиха това, откакто се приспособиха най-бързо към началото на хибридната епоха, създавайки преимущество които те построиха династия.
Но те бяха съборени предходната година, когато Red Bull постави завършек на тази поредност. Отново това беше сериозен набор от промени в разпоредбите, които помогнаха да се промени салдото на силите, този път в интерес на Макс Верстапен и неговия екип, които побеждаваха всички през последните два сезона.
Следващият нов набор от правила за дизайн на коли влизат в действие през 2026 година Съперниците на Ред Бул се притесняват, че това значи, че най-малко през идващите два сезона може да са безсилни да спрат защитаващите купата си да прибавят към техния рекорден триумф.
Това би била неприятна вест за Луи...
Прочетете целия текст »




