Тотнъм се завърна на победния път с победа с 3-1

...

Тотнъм отвърна на удара в края на мача, за да победи Кристъл Палас

Тотнъм се завърна на победния път с победа с 3-1 вкъщи над Кристъл Палас след блестящ интервал от три гола за 11 минути от второто полувреме.

Отборът на Анге Постекоглу се насочваше към второ следващо проваляне, когато още веднъж готовият Еберечи Езе се наложи за тима на Оливър Гласнър след 59 минути.

Заместникът Бренън Джонсън оказа помощ да обърне мача в интерес на Спърс, все пак, с брилянтна асистенция за изравнителното попадение на Тимо Вернер в 77-ата минута, преди Кристиан Ромеро да вкара с глава секунда скоро по-късно.

Капитанът Сон Хюн-мин завърши попадението две минути преди края, откакто Джонсън го изпрати в завоюват на домакините по този начин нужната победа в борбата за подготовка за Шампионската лига.

Шпорите имаха две седмици да се приготвят за този мач, само че се изправиха против тим от Палас, подкрепени от идването на новия началник Гласнър, който завоюва първия си мач отпред вкъщи против Бърнли предишния уикенд.