Тотнъм разгроми с 4:1 Ливърпул в исторически мач от Висшата

...

"Тотнъм" унижи безидеен "Ливърпул"

" Тотнъм " разгроми с 4:1 " Ливърпул " в исторически мач от Висшата лига. Срещата на " Уембли " сложи връх по посещаемост със своите 80 827 фенове.

Играчите на Маурисио Почетино завоюваха след два гола на Хари Кейн и по едни на Сон Хюн-Мин и Деле Али. За гостите от Мърсисайд прецизен бе Мохамед Салах.

Така " шпорите " се изравниха по точки с " Манчестър Юнайтед " и към този момент заемат третото място в шампионата. " Червените " пък са девети.

Кейн откри резултата още в 4-ата минута след извеждащо подаване на Трипиър. В 12-ата Со нахлу в наказателното поле и прониза гостите за 2:0.

Тимът на Юрген Клоп върна един гол в 24-ата минута, когато Хендерсън откри доста добре Салах и египтянинът не сгреши за 2:1.

В добавеното време на първата част Деле Али повиши на 3:1. Хари Кейн оформи крайния резултата в 56-ата минута.
Източник: btvnovinite.bg