Тотнъм продължава да се държи в борбата за титлата в

...

Тотнъм с класика над Кардиф за начало на 2019-та

Тотнъм продължава да се държи в битката за купата в Англия, откакто в мач от 21-ия кръг на Висшата лига се оправи с 3:0 против домакина Кардиф Сити. " Шпорите " предрешиха изхода от дуела още до почивката, когато означиха всичките си попадения. Още в третата минута Хари Кейн откри резултата, а в 12-та Кристиан Ериксен удвои. 14 минути по-късно пък Хюн-Мин Сон означи и трето попадения, с цел да убие дефинитивно интригата в този конфликт.

Така Тотнъм излиза още веднъж на второ място с 48 точки - с една пред Манчестър Сити и с шест зад водача Ливърпул. Утре е огромното дерби сред " жителите " и мърсисайдци, които излизат на " Етихад ". От своя страна, Кардиф запива 13-то проваляне и е 16 в класирането с 18 точки. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg