Тотнъм постигна изключителен обрат от 1:2 до 3:2, за да

...

Тотнъм с изключителен обрат срещу Саутхямптън

Тотнъм реализира извънреден поврат от 1:2 до 3:2, с цел да в профил Саутхямптън в преиграване от 4-тия кръг на ФА къп. Първата среща приключи при резултат 1:1, а на " Тотнъм Хотспър Стейдиъм " домакините изковаха успеха с голове в последните минути.

Тимът на Жозе Моуриньо поведе в 12-та минута, когато Райън Сесеньон откри Танги Ндомбеле на стрелкова позиция, а ударът на французина рикошира от тялото на Джак Стивънс и влезе във вратата на " светците ".

Малко преди края на първата част обаче Саутхямптън изравни. Нейтън Редмънд стреля, Юго Лорис мазета, само че добавката на Шейн Лонг влезе в мрежата за 1:1.

Гостите продължиха да са по-активния отбор и в 71-та минута справедливо поведоха в резултата. Редмонд откри Дани Ингс, който съумя да финтира Серж Орие, и пласира доста обмислен удар в долния десен ъгъл на вратата на Лорис за 2:1.
Източник: fakti.bg