Тотнъм не успя да запише втората си победа за сезона

...

Тотнъм се издъни в края срещу Нюкасъл

Тотнъм не съумя да запише втората си победа за сезона в британската Висша лига.

Столичани бяха на път да завоюват конфликта си със състава на Нюкасъл в дуел от третия кръг на конкуренцията, само че стигнаха единствено до равенството.

През първата част бе осъществено единствено едно попадение, което бе дело на Лукас Моура. В 7-ата минута на добавеното време, от дузпа, Калъм Уилсън вкара за крайното 1:1.
 Гарет Бейл: В Реал попадах в обстановки, в които имаше мощен напън върху мен

" Научих се да се оправям с такива неща "

" Шпорите " не се напрегнаха неимоверно, като бе явно, че въпреки и против не чак толкоз впечатляващи съперници в Европа, те са изхабили част от физическите си сили.

Гостите не предложиха максимума от своите благоприятни условия, като положителните положения за отбора в срещата не бяха толкоз многочислени, колкото евентуално се е желало на правилните им почитатели.
 Снимка 498016
Източник:

За домакините голът бе маркиран след 25 минути игра, когато Лукас Моура не остави шансове на вратаря на " свраките ".

Второто полувреме не беше толкоз динамично, колкото откриващата част от дуела и нови попадения по този начин и не падаха.

Това стана факт в 7-ата минута на добавеното време, когато Калъм Уилсън бе прецизен от 11-метров углавен удар.

Така Тотнъм не записа втория си триумф през сезона и след неубедителното начало в първото си домакинство, на Евертън, има победа, загуба и тъждество.
 Моуриньо: Убеден съм, че Деле Али ще остане

" Нормално е да не взимаш толкоз постоянно присъединяване в дуелите, когато не ти върви играта "