Тотнъм нанесе унищожително домакинско поражение с 4-0 на Астън Вила

...

Тотнъм победи Астън Вила, тъй като Джон Макгин вижда червено

Тотнъм нанесе унищожително домакинско проваляне с 4-0 на Астън Вила с 10 играчи, защото хората на Анж Постекоглу изрично завоюваха тази основна борба в конкуренцията за подготовка в Шампионската лига.

Крупният конфликт в неделя сред четвърти и пети бе разказан в подготовката от капитанът на Вила Джон Макгин като „ най-важният мач в новата история на клуба “.

Мъжете на Унай Емери имаха шанса да се придвижи на осем точки пред Спърс в обезпеченото финално място в Шампионската лига, само че вместо това капитанът на домакините видя алено в объркващ неуспех през второто полувреме.

Тотнъм се приближи на две точки от Вила с победа, която стартира с Джеймс Мадисън, който върна брилянтно центриране на Папе Матар Сар в 50-ата минута.

Бренън Джонсън означи приказен втори три минути по-късно и обривът на Макгин, отчаян предизвикването на Destiny Udogie докара до пряк червен картон, който постави завършек на очакванията на Вила за завръщане.