Тотнъм и легендата Сон Хюн Мин се сбогуваха през сълзи

...
Тотнъм и легендата Сон Хюн Мин се сбогуваха през сълзи
Коментари Харесай

Тотнъм изпрати през сълзи легендата Сон и вероятно загуби звезда с тежка травма

Тотнъм и легендата Сон Хюн Мин се сбогуваха през сълзи в сантиментална контрола против Нюкасъл на вярното място - в Сеул, където корейският капитан е със статут на провидение.

Той е подобен и за почитателите на " шпорите " след 10 години в клуба, където изигра 454 публични мача и вкара 173 гола.

Сон напусна терена насълзен пред корейските почитатели, изпратен с потупвания и другарски усмивки (снимката долу) от играчите и на двата тима. Един от най-харизматичните и готини видове си потегля от Висшата лига и сигурно ще липсва.

33-годишният Сон подписа с Тотнъм през 2015-а за 25 милиона евро, след което стана съществена фигура и капитан на тима.

Контролата с Нюкасъл приключи 1:1, а в последните минути страстите към сбогуването с корееца отстъпиха място на терзание и отчаяние. Джеймс Мадисън, една от огромните звезди на Тотнъм, бе изнесен с носилка и очевидно с голяма болежка.

" Почти несъмнено още веднъж става дума за контузия на коляното му, което бе контузено и преди - показа Томас Франк, мениджърът на " шпорите ". - Не имам вяра да е нещо леко, нещата наподобяват много зле. "

Мадисън не игра в последните месеци от предишния сезон с травма точно в коляното. Не е ясно какъв брой дълго ще отсъства след новата контузия.
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР