Тотнъм гостува на Борусия Дортмунд в реванш от 1/8-финалите на

...

Тотнъм излиза да довърши започнатото срещу Борусия Дортмунд

Тотнъм гостува на Борусия Дортмунд в реванш от 1/8-финалите на Шампионската лига, който наподобява протоколен след гръмката победа с 3:0 на “Уембли”, реализирана след изключителна игра от страна на тима на Маурисио Почетино.
ICYMI - The latest squad news ahead of tomorrow's @ChampionsLeague encounter.#COYS #UCL
— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) March 4, 2019 Това беше и най-тежкото проваляне за германците в шампионата, които довечера ще се опитат да защитят репутацията си. Въпреки тежкия за превъзмогване резултат, в Дортмунд се надъхват за цялостен поврат против лондончани като си напомнят триумфа с 4:0 над Атлетико Мадрид в груповата фаза.  Тотнъм - Борусия Дортмунд @@@
И двата тима влизат в дуела след неприятни серии във вътрешните шампионати - Тотнъм няма победа в три следващи срещи в Премиър лийг, до момента в който Борусия записа един триумф в последните си шест мача.
Срещата на “Сигнал Идуна Парк” за домакините ще пропусне Пишчек, до момента в който за Тотнъм под въпрос са Деле Али, който възобнови тренировки, и Хари Уинкс. Кийрън Трипиер пък изобщо не пътува за Германия.
Борусия е измежду комфортните противници за лондончани в Шампионската лига, като Тотнъм има към този момент три победи над германците - две в груповата фаза през предишния сезон и в първия мач от 1/8-финалите през сегашния.  Тотнъм - Борусия Дортмунд @@@
Повечето експерти не виждат конспирация в конфликта, който беше определян авансово като един от най-завързаните 1/8-финали. Успехът с 3:0 в Лондон на процедура предреши изхода на този конфликт.
Дали ще станем очевидци на знамение следва да разберем довечера от 22,00 часа.