НА ЖИВО: Специалното студио на bTV „7,8 по Рихтер: Бедствието“
Тотално опустошение, десетки хиляди жертви, ранени и изчезнали – това е картината в Турция и Сирия сега. В началото на седмицата удари граничните региони на южната ни съседка.
Милиони са засегнатите, стотици хиляди са без дом. На този декор – описът със починалите продължава да се усилва, хиляди се водят изчезнали под руините на срутените здания.
В студиото на bTV „ 7,8 по Рихтер: Бедствието “ ще видите включвания на нашите специфични пратеници в Турция - репортерите Бесте Сабри и Иван Георгиев и операторите Огнян Кръстев и Красимир Първанов, дружно с техническия помощник Марио Николчев. Към тях се причислиха и Гергана Венкова с оператора Явор Владимиров.
Проследете с нас техните включвания, разтърсващите истории и мненията на специалисти в този онлайн репортаж. Новата информация е от горната страна.
19:20 Броят на жертвите пораства с всеки минал час, а екипите спасители към момента се пробват да открият всеки оживял в отломките в Турция и Сирия.
Може да подкрепите потърпевшите посредством SMS на къс номер 1466 на нашите и посредством SMS на номер 17 777 с къс текст DMS TRUS на. Вижте и други благоприятни условия за подаяние.
Източник: btvnovinite.bg
КОМЕНТАРИ




