ТОРОНТО (AP) — Стивън Къри вкара 25 точки, Джонатан Куминга

...

Къри води Уориърс пред Раптърс за 8-а поредна победа на пътя. Барнс напуска с контузия за Торонто

ТОРОНТО (AP) — Стивън Къри вкара 25 точки, Джонатан Куминга имаше 24 и Голдън Стейт Уориърс преодоляха къса нощ на отмора и удължиха победната си серия на пътя до осем мача, като победиха Торонто Раптърс 120-105 в петък вечер.

Мачът на звездите на Торонто Скоти Барнс контузи лявата си ръка късно през първото полувреме и не се завърна. Барнс имаше 10 точки и шест битки за 16 минути, поставяйки завършек на най-хубавата си серия от пет поредни дабъл-дабъла в кариерата си.

Барнс беше сменен с малко под две минути игра през втората четвърт и отиде в съблекалня за лекуване. Кели Олиник стартира третия интервал на мястото на Барнс.

Мозес Мууди вкара 17 точки, Клей Томпсън добави 14, а Дреймънд Грийн сграбчи 13 битки за Уориърс, които завоюваха общо три следващи победи и 13 от 15.

Томпсън се върна в титулярния състав, защото гардът на Уориърс Брандин Подзиемски отпадна поради възпалено дясно коляно.