ТОРОНТО (АП) — Райън Фелтнър записа пет ининга за първата

...

Райън Фелтнър печели 1-ва победа за сезона, Рокис използва рекордните за сезона 20 попадения, за да победи Блу Джейс с 12-4

ТОРОНТО (АП) — Райън Фелтнър записа пет ининга за първата си победа за сезона и Колорадо Рокис имаше 20 попадения в мач 12-4 на Торонто Блу ​​Джейс в петък вечерта.

Райън Макмеън направи четири от тези попадения за Скалистите планини, които завоюваха на север от границата за първи път след девет поредни провали в Канада.

Скалистите планини не са достигали 20 попадения от 2022 година, а не и от 2013 година в игра на път.

Фелтнър (1-1) позволи два ръна и осем попадения, извървя две и означи четири.

С третия си старт за сезона, борещият се десничар на Blue Jays Кевин Гаусман (0-2) позволи шест ръна и 10 попадения в 3 2/3 ининга. Неговият извоюван междинен пробег се повиши от 9,53 на 11,57.

Гаусман пропусна по-голямата част от пролетната подготовка заради възпалено рамо. Той устоя 1 1/3 ининга при загубата от Янките в събота, което е най-краткият му мач от май 2019 година

McMahon удари двойки в третия, шестия и деветия ининг и имаше индивидуален в четвърти...