ТОРОНТО (AP) — Никола Вуцевич имаше 24 точки и 13

...

Вуцевич и Дерозан отбелязаха по 24 точки, за да помогнат на Булс да победи Раптърс със 116-110

ТОРОНТО (AP) — Никола Вуцевич имаше 24 точки и 13 битки, Демар Дерозан означи 24 точки против някогашния си тим, а Чикаго Булс победиха Торонто Раптърс 116-110 в четвъртък вечер.

Колби Уайт добави 23 точки, с цел да помогне на Булс да прекъсне серия от четири загуби в Торонто. Патрик Уилямс вкара 12 точки, а Алекс Карузо и Айо Досунму имат по 10. Чикаго изпревари Торонто със 74-50 по точки в боята.

Скоти Барнс имаше 31 точки, една по-малко от най-хубавия си резултат в кариерата за Торонто. RJ Barrett добави 17 точки.

Раптърс означиха най-лошите за сезона 4 за 32 от далечно разстояние в понеделник при загуба от Бостън, след което направиха най-лошия за сезона 20 в сряда при успеха на Маями. Торонто още веднъж остана леден в четвъртък, като пропусна девет прави от разстояние, с цел да стартира мача. Раптърс приключиха 10 за 38 при тройки.

Брус Браун означи 15 точки в дебюта си в Торонто, ден откакто беше част от треда, който изпрати двукратния състезател на звездите П...