Макс Шерцер от Blue Jays стартира за втори път в World Series Game 7, след като Dodgers форсира победителя да вземе всичко
ТОРОНТО (AP) — Макс Шерцер е на път да стане единственият жив питчър, стартирал за повторно World Series Game 7 с спечелилия.
Бейзболът ще има най-хубавия си мач в събота вечер, когато Шерцър и Торонто Блу Джейс играят против Лос Анджелис Доджърс, които се пробват да стана първият тим, който печели поредни трофеи, откогато Ню Йорк Янкис завоюва три следващи трофеи през 1998-2000 година
Очакваше се Лос Анджелис да започва Тайлър Гласноу, преди той да приключи успеха с 3-1 в мач 6. Деснякът с височина 6 фута и 8 евентуално към момента е разполагаем, само че вариантите на мениджъра Дейв Робъртс включват също Шохей Охтани, който може да пусне 2-4 ининга като състезател откриващ на къса отмора.
Шерцер също стартира последния седми мач през 2019 година, заздравен от инжекция с кортизон за нервиран нерв покрай врата му. Лудият Макс нямаше чист ининг и напусна след пет изоставания с два ръна, преди неговите Вашингтон Нешънълс да се съберат, с цел да завоюват с 6-2 в Хюстън.
Само Боб Гибсъ...
Прочетете целия текст »




