ТОРОНТО (АП) — Имануел Куикли отбеляза 25 точки, Ар Джей

...

Имануел Куикли вкара 25, когато Раптърс победи Рокетс със 107-104 за втора поредна победа

ТОРОНТО (АП) — Имануел Куикли означи 25 точки, Ар Джей Барет имаше 21 и Торонто Раптърс удържаха да победят Хюстън със 107-104 в петък вечер за четвъртата си поредна домакинска победа над Рокетс.

Якоб Поелтъл записа 16 точки и 12 битки, а Скоти Барнс добави 13 точки и 10 битки, до момента в който Раптърс завоюваха втората си поредна победа, откакто изгубиха осем от девет. Торонто, след победа над Шарлът в сряда, не бе печелил поредни мачове, откогато победи Кливланд на 1 януари и Мемфис на 3 януари.

Барнс вкара 4 за 16 и на косъм пропусна трипъл-дабъл, завършвайки с осем от 24-те асистенции на Торонто. Седемте асистенции на Барет бяха връх за сезона.

Най-голямата преднина на Торонто беше 22 точки, преди Хюстън да понижи недостига си до една, 105-104, след тройка на Дилън Брукс в последните 30 секунди на четвъртата четвърт. Барет отговори с чифт наказателни удари.

Пет секунди оставащи, Арън Холидей от Хюстън пропусна опит за 3 точки, който щеше да изравни ма...