ТОРОНТО – Уилям Найландър вкара 54 секунди след продължението, след

...

Найландър, Матюс победиха Лийфс над Флайърс

ТОРОНТО – Уилям Найландър вкара 54 секунди след продължението, откакто Остън Матюс записва натурален хеттрик във втория интервал, с цел да му обезпечи водещи в НХЛ 45 гола за сезона като Торонто Мейпъл Лийфс оцеля след провалена преднина с 3-1 в края на регулярния мач, с цел да победи Филаделфия Флайърс с 4-3 в четвъртък.

Иля Самсонов направи 29 спасявания за Торонто (28-16-8). Мич Марнър имаше три асистенции, до момента в който Тимъти Лилегрен имаше две свои.

Задържа се отвън таблицата във вторник, когато неизбраният нападател от четвърта линия Боби Макман записва първия хеттрик в кариерата си при победа с 4-1 против Сейнт Луис, Матюс приключи своя изблик от три гола в период от 7:49, с цел да го сложи на скорост от 71 гола в 51 мача.

Травис Конечни, с гол и асистенция, Травис Санхайм и Гарнет Хатауей отговори за Филаделфия...