Джурасик Парк се отваря отново за плейофите на Раптърс
ТОРОНТО – Феновете на Торонто Раптърс скоро ще могат да се върнат в Джурасик Парк.
Сега, откакто тимът си обезпечи място в плейофите, Scotiabank Arena отваря още веднъж задната си зона за почитателите, с цел да гледат мачовете като домакини и като посетители, започвайки със съботния дуел с Кливланд Кавалиърс в мач 1 от първия кръг.
The вътрешен двор — по-известен като Площада на кленовия лист, само че наименуван Джурасик парк по време на следсезонното показване на Раптърс — се отваря за почитателите два часа преди всеки мач, като вратите се затварят след полувремето.
Прочетете целия текст » Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




