ТОРОНТО – Феновете на Торонто Раптърс скоро ще могат да

...
ТОРОНТО – Феновете на Торонто Раптърс скоро ще могат да
Коментари Харесай

Джурасик Парк се отваря отново за плейофите на Раптърс

ТОРОНТО – Феновете на Торонто Раптърс скоро ще могат да се върнат в Джурасик Парк.

Сега, откакто тимът си обезпечи място в плейофите, Scotiabank Arena отваря още веднъж задната си зона за почитателите, с цел да гледат мачовете като домакини и като посетители, започвайки със съботния дуел с Кливланд Кавалиърс в мач 1 от първия кръг.

The вътрешен двор — по-известен като Площада на кленовия лист, само че наименуван Джурасик парк по време на следсезонното показване на Раптърс — се отваря за почитателите два часа преди всеки мач, като вратите се затварят след полувремето.

 Получавайте изключителни вести от Канада, доставени във входящата ви поща, тъй че да не пропуснете настояща история.... <br> <br> <a href= Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР