ТОРОНТО – Да си висок над шест фута и седем

...
ТОРОНТО – Да си висок над шест фута и седем
Коментари Харесай

Раптърс трябва да играят силно срещу нападатели на Кавалиърс

ТОРОНТО – Да си висок над шест фута и седем ще се смята за висок в множеството сфери на живота, само че в НБА това те прави маломерен нападател.

Това ще бъде предизвикването на Торонто Раптърс в плейофната им серия от първия кръг против Кливланд Кавалиърс.

Въпреки че Якоб Поелтл с 12 метра, Сандро Мамукелашвили и 190 метра са високи 6 фута и 7 Колин Мъри-Бойлс не са ниски съгласно дефиницията на никого, те ще се заплитат с предния корт на Кливланд от 6 фута и 9 Джарет Алън и 6 фута 11 Евън Мобли. Мъри-Бойлс, който впечатли като център в сезона си новобранец за Торонто, сподели, че не би могъл да подражава на играта на Мобли, Защитен състезател на годината през предишния сезон, даже и да искаше.

" Не знам дали мога да проуча това. Той има няколко инча върху мен ", пошегува се Мъри-Бойлс в четвъртък. „ Гледал съм по-...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР