Торино се изкачи на осмо място в генералното класиране на

...

Торино излъга Монца, без победител между Дженоа и Фрозиноне

Торино се изкачи на осмо място в генералното класиране на италианското състезание по футбол, откакто завоюва с минималното 1:0 против Монца в мач от 30-ия кръг.

Торино е с 44 точки и една повече от Фиорентина и Лацио, а Монца има още една по-малко.

Торино стигна до единствения гол в 69-ата минута. Матео Песина от Монца извърши нарушаване в наказателното поле на гостите и основният арбитър уточни бялата точка, а Антонио Санабрия изпрати топката около стража Микеле Ди Грегорио от наказателния удар. Три минути по-късно Монца остана с човек по-малко след втори жълт картон на Матео Песина.

Дженоа и Фрозиноне приключиха наедно 1:1 в различен мач от 30-ия кръг на Серия " А ". Алберт Гудмундсон откри резултата от дузпа в 30-ата минута. Шест минути по-късно Рейниер изравни.