Торино отнесе Сампдория с 4:1 на стадион Луиджи Ферарис в

...

Петела поведе биковете за успех в Генуа

Торино отнесе Сампдория с 4:1 на стадион " Луиджи Ферарис " в Генуа. Тон за триумфа на " биковете " даде голмайсторът Андреа Белоти, прочут на Апенините като Петела, който вкара две попадения в мрежата на Емил Аудеро. Белоти откри резултата в 12-ата минута, а 43-ата бе затрит в наказателното поле на домакините. Италианският национал застана зад топката и след секунди Торо водеше с 2:0. Скоро след почивката някогашният нападател на Дженоа Яго Фалке повиши на 3:0 за гостуващия състав. В 65-ата минута ветеранът Фабио Куалярела стреля от дузпа, само че Салваторе Сиригу отби. При добавката Куалярела наказа с съобразителен ход някогашния си тим. Армандо Ицо обаче направи 4:1 с тъкмо осъществяване в 78-ата минута.