Торино и Специя не се победиха в мач от 18-ия

...

Андрей Гълъбинов поигра няколко минути при равенство на Специя

Торино и Специя не се победиха в мач от 18-ия кръг на Серия А. Двата тима направиха 0:0 на " Стадио Олимпико Ди Торино ".

Българският нападател Андрей Гълъбинов игра няколко минути за състава на гостите като се появи в 87-ата минута. За родния национал има клюки, че си търси нов тим, поради обстоятелството, че не е титуляр за Специя.

Неговият тим остана с човек по-малко още в 6-ата минута когато Лука Виняли бе изпъден след намесата на ВАР като в началото рефера му беше посочил жълт картон.

В 35-ата минута,Роберто Пиколи от състава на гостите стреля доста рисково от фаул, само че топката беше парирана от вратаря.
 Търси се нов тим за Андрей Гълъбинов

Българинът напуща Специя

Най-чистото състояние в мача бе чак в добавеното време когато Кристиан Ансалди получи превъзходен пас в наказателното поле, само че нацели дясната греда, пропускайки превъзходен късмет за гол.

След този мач, Торино е в зоната на изпадащите, заемайки 18-ото място. Специя пък е на 14-ата позиция с 18 точки.