Торино и Лацио не успяха да си вкарат гол и

...

Торино и Лацио отново се неутрализираха

Торино и Лацио не съумяха да си вкарат гол и приключиха при 0:0 в среща от втория кръг на Серия “А ”, като по този начин записа четвърто следващи реми между тях в Качлото. И двата отбора стартираха акцията преди седмица с победи, само че довечера по този начин и не откриха пътя към мрежата.

Гостите от Рим бяха тези, които бяха по-близо до победно попадение, само че шансът не беше на тяхна страна. Чиро Имобиле направи няколко пропуща, а чудесно се показа и вратарят на “биковете ” Ваня Милинкович-Савич, лишавайки от триумф отбора на брат си Сергей.

Сръбският пазач се оправи чудесно в 24-тата минута след удар на Адам Марушич, както и в 55-ата, когато спря Имобиле.

Торино можеше да излезе напред през първото полувреме след удар на Рикардо Родригес, възползвал се неточност на Фелипе Андерсон.

В идващия кръг Лацио посреща Интер в петък, а ден по-късно Торо ще гостува на Кремонезе.

Гледайте спорт на MAX с най-вълнуващите мачове от италианските Serie A и Coppa Italia, онлайн, в ефира на MAX Sport 3.

Снимки: Gettyimages