Топлофикация - София трябва да компенсира близо 6200 свои клиенти,

...
Топлофикация - София трябва да компенсира близо 6200 свои клиенти,
Коментари Харесай

КЕВР натиска топлото в София да компенсира абонатите

Топлофикация - София " би трябвало да компенсира близо 6200 свои клиенти, които са били с нарушено топлоподаване през декември и през януари тази година поради повреди.

Това се показва в известие от Комисията за енергийно и водно контролиране. Принудителната административна мярка след осъществената инспекция обгръща клиентите, останали без отопление и топла вода за интервал по-дълъг от 48 часа.

Дружеството би трябвало в едномесечен период да дефинира дължимата наказателна клауза, а по-късно, в границите на 7 дни да направи заплащанията.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР