Тонислав Йорданов изигра един от най-силните си мачова като футболист

...
Тонислав Йорданов изигра един от най-силните си мачова като футболист
Коментари Харесай

Тонислав Йорданов с гол и асистенция при зрелищно реми на Кишварда

Тонислав Йорданов изигра един от най-силните си мачова като футболист на Кишварда. Българският нападател означи първия и асистира за втория гол на своя отбор при зрелищното тъждество 3:3 в семейството на Залаегерсег от 17-ия кръг на шампионата на Унгария. Той остана на терена 68 минути, преди да бъде сменен.

Йорданов откри резултата в мача още в 4-тата минута, а по-късно в 8-ата подаде за Мартин Хлумецки, който удвои преднината на домакините.

Последва обаче цялостен поврат за гостите след попадения на Ален Скрибек в 18-ата, Макс в 33-ата и Фабрисио Амато в 60-ата минута.

Кишварда въпреки всичко се добра до точката в 76-ата минута, с помощта на Левенте Сьор, който оформи крайното 3:3.

Това реми резервира позициите на двата отбора, които са съседи в класирането. Кишварда и на 6-ото място с 24 точки, а Залаегерсег е 7-и с 23 точки.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР