Тони Здравков даде традиционната преди мач от Лига Европа пресконференция,

...
Тони Здравков даде традиционната преди мач от Лига Европа пресконференция,
Коментари Харесай

Антони Здравков: Това, че Лудогорец още няма победа в Лига Европа не е добре

Тони Здравков даде обичайна преди мач от Лига Европа конференция, на която разгласи упованията си за дуела с Байер (Леверкузен), който е на следващия ден от 20,00 часа на " Байарена ".

" Не мога да предсказвам по какъв начин ще подходи противникът. В едно нещо съм уверен - ще се отнесе оптимално съществено, няма да подцени този дуел. Това, което чакам още е, че футболът, който демонстрираха в Разград, ще се постараят да го повторят ", съобщи Здравков.

" Мнението на противниковия треньор няма по какъв начин да промени моите и хрумвания и на щаба ни. Колкото до моя сън - дремя умерено, нямам терзания. Не мисля, че би трябвало да съпоставяме шампионата на България и Лига Европа по никакъв метод. Отборът на Лудогорец постоянно се е стремял да победи. Това, че в Лига Европа нямаме триумф до момента, не е добре ", добави треньорът на Лудогорец.

 Хайко Херлих: Лудогорец е супер тим!
Хайко Херлих: Лудогорец е супер тим!

" Ще се опитаме да ограничим нападателната им мощност ", съобщи треньорът на Байер (Леверкузен)
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР