Тони ДеАнджело и Оуен Типет вкара голове при числено предимство

...

Сашо Георгиев отрази 29 удара, но Колорадо падна

Тони ДеАнджело и Оуен Типет вкара голове при числено преимущество на леда при успеха на Филаделфия над Колорадо с 5:3 в мач от Националната хокейна лига. Танер Ласински, Трейвис Санхайм и Трейвис Конечни също се разписаха за спечелилите, които печелят едвам за повторно за 14 мача. Картър Харт направи 29 спасявания.

Алекс Нюхук вкара два гола, а Мико Рантанен добави още един за настоящия притежател на Купа " Стенли ". Роденият в Русе съветски вратар Александър Георгиев избави 29 удара за Колорадо, само че това не беше задоволително.

Назем Кадри означи победното попадение за Калгари 4:18 минути преди края на мача с Аризона при триумфа с 3:2. Дилон Дюб и Елиас Линдхолм също вкараха за " Пламъците ", а Джонатан Юбердо направи две асистенции. Даниел Владар избави 18 шута.

Шейн Гостисбеър и Джейкъб Чичрън записаха по гол и асистенция за Аризона, Карел Ваймелка избави 24 шута.

Елиас Петерсон вкара в 13-ата секунди на продължението на невероятната победа на Ванкувър над Монреал със 7:6, откакто тимът изоставаше с 0:4 в първата част.

Иля Микеев вкара два гола, а Андрея Кузменко се регистрира с попадение и асистенция за Ванкувър. Джак Студницка, Бо Хорват и Конър Гарланд също вкараха, а Райли Стилман записа две асистенции.

Ник Сузуки означи гол и направи асистенция, Джош Андерсън, Кристиан Дворак, Коул Кофийлд, Шон Монахън и Майкъл Пецета също се разписаха за Монреал.
Източник: lupa.bg