Томи Пол е само на две победи от това да

...
Томи Пол е само на две победи от това да
Коментари Харесай

Томи Пол на две победи от мечтана титла в Хюстън


Томи Пол е единствено на две победи от това да завоюва мечтана купа на шампионата в Хюстън. Успех на това място ще бъде по-специален за него, тъй като точно на там записа първата си АТР победа като 18-годишен играч.

Топ псотавеният на Fayez Sarofim & Co. U.S. Men’s Clay Court championship надигра на полуфинал Солтън Смит с 6-1, 7-6(1).

„ Играх доста добре. Мисля, че той беше малко нервозен и ми даде някои лесни точки, само че през втората част се концентрира. И двамата бяхме на високо равнище “, сподели Пол след срещата.

Двамата със Смит са другари от Университета в Аризона, а преди началото на шампионата в Хюстън даже разпускаха дружно на риба.

Разбира се, на корта нямаше място за сантименти. Петкратният притежател на АТР трофеи се оправи за час и половина игра.

На полуфинал Пол излиза против Дженсън Бруксби, който победи Александър Ковачевич с 2-6, 6-3, 6-4.

Брендън Накашима пък се оправи с Кристофър Юбенкс с 6-4, 6-4 и ще играе против Франсис Тиафо, който отстрани Алекс Микълсън със 7-5, 6-1.
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР