Томи Фюри беше сниман да купонясва в Македония – на

...
Томи Фюри беше сниман да купонясва в Македония – на
Коментари Харесай

ЕКСКЛУЗИВНО Томи Фюри беше забелязан да се изживява на почивка на момчета в Македония – на фона на твърдения, че „изневерил на Моли-Мей Хейг с датчанка на бягство в Европа“

Томи Фюри беше сниман да купонясва в Македония – на фона на изказвания, че е изневерил на годеницата си Моли-Мей Хейг по време на пътешестване до там (стоково изображение) 

Твърди се, че Моли-Мей е изхвърлила Томи от техния дом в Чешир за £4 милиона, откакто е чула, че той й е „ изневерил с датчанка, която е срещнал на отмора в Македония “

Въпреки това, приятелите на Моли-Мей, на 25, се сплотиха към нея и казаха то й сподели „ всичко, което трябваше да знае “, когато той не отхвърли обвиняването в машинация, откакто тя го попита дали е правилно, сподели един другар пред The ​​Sun.  

Смазаната Моли-Мей е оставена да се клати и един от нейните другари сподели, че Моли-Мей счита, че датчанката „ може да е върхът на айсберга “, защото тя има вяра, че „ той е правил мръсотията и преди “. 

„ Тя се приготвя за това, което следва “, споделиха те.  

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР