Томас Тухел изрази раздразнението си от катастрофалното решение“ да изключи

...

Томас Тухел се възмути от „катастрофалното решение“ да изключи късния шанс на Байерн

Томас Тухел изрази раздразнението си от „ пагубното решение “ да изключи евентуалния изравнителен гол на Матейс де Лигт, откакто Байерн Мюнхен пропусна финала на Шампионската лига след обща загуба с 4-3 от Реал Мадрид.

Последните четири равенства бяха равностойни след тъждество 2-2 в Германия предходната седмица и Алфонсо Дейвис изстреля гостите в изненадваща преднина с 22 минути остават на Сантяго Бернабеу.

Байерн изглеждаше на път да постави завършек на 13-месечната домакинска серия на Мадрид без загуба, само че Хоселу изравни в 88-ата минута, откакто Мануел Нойер изстреля удар на Винисиус Жуниор, преди някогашният нападател на Стоук да насочи хазаин отблизо разстояние три минути по-късно, с цел да завоюва паметна победа с 2-1.