Томас Франк настоя, че Кай Хаверц е трябвало да бъде

...

Томас Франк твърди, че Кай Хаверц е трябвало да бъде изгонен преди победата на Арсенал срещу Брентфорд

Томас Франк настоя, че Кай Хаверц е трябвало да бъде изпъден, преди да вкара трагичния победител на Арсенал в събота.

Артилеристите видяха от Брентфорд с 2-1 на Емирейтс Стейдиъм, като Хавертц се разписа с глава в 86-ата минута, с цел да подпечата и трите точки. Победата демонстрира, че Арсенал заема първото място във Висшата лига преди неделния конфликт сред Ливърпул и Манчестър Сити.

Франк приветства своята страна за представянето им, само че се ядоса, че Хаверц даже имаше опцията да означи преди всичко. Германецът получи жълт картон през първото полувреме за удар с лакът върху Кристофер Айер, преди да попадне под предизвикването на Нейтън Колинс в наказателното поле през второто полувреме.

Нито прецизен удар, нито дузпа за плонж идно от рефера - за огромно отегчение на Франк.

Говорейки след мача, той сподели: „ Толкова съм горделив с тима и играчите. Дойдохме тук в Арсенал, който означи 100 гола в не знам какъв брой мача и ги ограничихме. Това беше...