Том Селек, 79, погледна встрани за разцвета си от 80-те

...
Том Селек, 79, погледна встрани за разцвета си от 80-те
Коментари Харесай

79-годишният Том Селек гледа светове далеч от разцвета си през 80-те години, докато телевизионната звезда излиза в небрежно облекло и показва буйната си брада в Калифорния - след като Blue Bloods беше брутално посечен с брадва

Том Селек, 79, погледна настрана за разцвета си от 80-те години, когато излезе в Калифорния във вторник

Звездата от 80-те Том, който е прочут с ролята си в Magnum PI (на фотографията през 1980 г.), изглеждаше изцяло неразпознаваем с гъста брада

След предизвикването на безпокойствие по-рано този месец, когато напусна фитнес зала в Таузънд Оукс, последователите с орлови очи започнаха да спекулират той може неотдавна да е претърпял интервенция, защото е имал големи отвесни белези и на двете си колена.

Очевидните белези от интервенция на коляното биха обяснили за какво наподобява, че има „ проблеми “ вървейки назад към колата си, както се вижда на фрагменти, получени от In Touch Weekly. 

 изображение на публикация

DailyMail...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР