Том Ханкс мина под радара тази седмица, докато се возеше

...
Том Ханкс мина под радара тази седмица, докато се возеше
Коментари Харесай

Том Ханкс влиза инкогнито в метрото на Ню Йорк с маска и шапка по време на скорошно пътуване

Том Ханкс мина под радара тази седмица, до момента в който се возеше в метрото в Ню Йорк.

Актьорът от „ Спасяването на редови войник Райън “ носеше маска за лице, очила и шапка, до момента в който седеше безшумно във трен 6 във вторник, съгласно New York Публикация.

Не беше ясно дали някой от другите ездачи в колата е разпознал двукратния притежател на Оскар, само че той изглеждаше оставен самичък по време на пътуването.

По-рано този месец Ханкс сподели на Джими Кимел — до момента в който шоуто на водещия беше в Бруклин — какъв брой му харесва да пътува с метрото в Ню Йорк.

Том Ханкс се вози в Ню Йорк град метро, носещ маска за лице, очила и шапка, до момента в който седи безшумно във трен 6 във вторник. (Backgrid)

" Мисля, че метрото в Ню Йорк е знамение ", сподели той на Кимел. „ Това движи 7 милиона души. “

69-годишният Ханкс сподели, че за първи път се е преместил в Ню Йорк, когато е бил на 22, живеейки в квартала Hell’s Kitchen в Манхатън.

Том Ханкс със брачната половинка си Рита Уилсън на международната п...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР