Том Фицджералд напусна като генерален мениджър на Ню Джърси Девилс,

...
Том Фицджералд напусна като генерален мениджър на Ню Джърси Девилс,
Коментари Харесай

Ню Джърси Девилс се разделят с дългогодишния генерален мениджър Том Фицджералд

Том Фицджералд напусна като общоприет управител на Ню Джърси Девилс, последният тим от НХЛ, който направи неочаквана смяна в края на сезона в предния офис или зад аварийна пейка.

Собственикът Дейвид Блицър разгласи в понеделник, че е взето решение Фицджералд да напусне организацията. Фицджералд беше общоприет шеф от януари 2020 година и получи покачване в президент на хокейните интервенции при започване на 2024 година

„ Днес с Том организирахме премислен диалог и се съгласихме, че е време да тръгнем в нова посока “, сподели Блицер. " Том промени траекторията на нашия тим тук, в това число слагане на франчайз връх за точки за един сезон и оказа помощ да превърнем Ню Джърси в хокейна дестинация. Той е почитан водач в организацията на Дяволите и НХЛ и аз съм признателен за нашето другарство. "

Фицджералд беше виновен за построяването на огромна част от ядрото на листата към най-хубавите избори Нико Хишиър и Джак Хюз, които бяха определени, когато той беше помощник на Рей Шеро. Той...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР