Ню Джърси Девилс се разделят с дългогодишния генерален мениджър Том Фицджералд
Том Фицджералд напусна като общоприет управител на Ню Джърси Девилс, последният тим от НХЛ, който направи неочаквана смяна в края на сезона в предния офис или зад аварийна пейка.
Собственикът Дейвид Блицър разгласи в понеделник, че е взето решение Фицджералд да напусне организацията. Фицджералд беше общоприет шеф от януари 2020 година и получи покачване в президент на хокейните интервенции при започване на 2024 година
„ Днес с Том организирахме премислен диалог и се съгласихме, че е време да тръгнем в нова посока “, сподели Блицер. " Том промени траекторията на нашия тим тук, в това число слагане на франчайз връх за точки за един сезон и оказа помощ да превърнем Ню Джърси в хокейна дестинация. Той е почитан водач в организацията на Дяволите и НХЛ и аз съм признателен за нашето другарство. "
Фицджералд беше виновен за построяването на огромна част от ядрото на листата към най-хубавите избори Нико Хишиър и Джак Хюз, които бяха определени, когато той беше помощник на Рей Шеро. Той...
Прочетете целия текст »




