Толкова ми е странно, че не може да ми излезе

...
Толкова ми е странно, че не може да ми излезе
Коментари Харесай

Нора Караиванова разбрала, че е бременна чак в 5-ия месец

" Толкова ми е необичайно, че не може да ми излезе естествено от устата да го кажа: " Бременна съм ", показа Нора в " На кафе ".

Певицата описа, че от дълго време е била подготвена за това събитие, считала, че ѝ е време, а и родителите ѝ упорствали, че биологичният часовник тиктака. Тя обаче дълго време въобще не схванала, че е бременна. Мислела, че има други проблеми, които се дължали на стрес, погрешно хранене или хормонален дисбаланс. Отивайки на обзор обаче схваща, че чака бебе.

" Имах други недоволства и по тази причина отидох на обзор. И той сподели: охоо, но ти си бременна. Изпаднах в супер потрес. Духът ми се отдели от тялото и през целото време го гледах като филм ", показа Нора.

Чак когато лекарят насочил вниманието ѝ към това, че бебето рита, тя схванала, че в действителност странното чувство, което имало не се дължало на стомашни проблеми.

" Предразположена съм чисто физически да напълнявам, да съм по-пищна. Напоследък не следях храненето си и ядях каквото ми падне и си мислех, че се дължи на това ", добави тя.

Нора съобщила новината на родителите си персонално. Специално пътувала до Горна Оряховица, с цел да показа с тях, че ще стават баба и дядо. Тя описа, че борави мъчно с думите, изключително когато се тормози, а в този миг била доста разчувствана:

" Всъщност повода, поради която се прибирам е доста специфична и тя е, че нашето семейство ще се усили с още един член. И майка ми незабавно сподели: " Знаех си! "

Нора добави, че първо е споделила на другарка. В началото била толкоз сюрпризирана, че ѝ трябвали няколко седмици да осъзнае мисълта.

Певицата не разкри кой е бащата на детето ѝ. Тя имаше дълга връзка с китариста на Лили Иванова - Бисер Иванов, с който обаче се разделиха.
Източник: blife.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР