Marathon at worlds takes weird twists: a false start, a near wrong turn and, finally, a photo finish
TOKYO (AP) — They ran for more than two hours and needed a photo finish to determine the winner.
Alphonce Simbu of Tanzania edged out Amanal Petros in a wild men’s marathon at world championships Monday. ; „ Това е като 100 метра. “
по -близо, в действителност.
Разликата в мъжкия маратон беше 0,03 секунди.
Разликите в надпреварите на 100 метра на мъжете и дамите в неделя вечер:.05 и.15 секунди.
Той означи втория следващ ден маратон беше решен с напълно спринт към линията. Предишния ден Перес Джепчирчир завоюва женското съревнование с.2 секунди.
Тази конкуренция за мъже включваше скок на револвера от Винсент Нжегет от Кения, който принуди чиновниците на надпреварата да се обадят на бегачите след към 100 метра. Никой не се отстрани за подправен старт в съревнование за разстояние.
Симбу сподели, че е комплициран, до момента в който закръгли последната крива по пътя на стадиона, с цел да приключи надпреварата.
„ Видях някои хора да сочат по един метод,...
Прочетете целия текст »




