Тодор Славков е разпределил цялото си имущество малко преди смъртта

...
Тодор Славков е разпределил цялото си имущество малко преди смъртта
Коментари Харесай

Тодор Славков е уредил наследство си преди да се самоубие

Тодор Славков е разпределил цялото си имущество малко преди гибелта си , написа „ Уикенд “. Постъпката му удостоверява версията, че 54-годишният предприемач се е самоубил, а не е бил премахнат.

Основната част от наследството му отива при 19-годишната му щерка Катерина. Малък Тошко не не помни и майката на Катя – някогашната манекенка Силвия, която отглежда внучката на Тодор Живков. Въпреки че наличието му в живота на Катерина е било епизодично, той се погрижил тя да не изпитва финансови ограничения.

Месеци преди гибелта си, Тодор Славков трансферира на Катя апартамент с гараж в първокласен комплекс в София, като евентуално си резервира правото на прилагане. Освен това тя наследява милиони от продажбата на други парцели на татко си, в това число баровската къща на ул. „ Хан Омуртаг “. Основната част от средствата идва и от оръжейния цех „ Български Бергман “, приватизиран от Славков на алегорична цена, само че трансформирал се в печеливш бизнес.

Освен това, преди гибелта си, Малък Тошко уредил тайните си банкови сметки в ЮАР, като сумите там са разпределени сред щерка му и Силвия. Той също по този начин управлявал консултантски бизнес, обвързван с узаконяване на средства на известни български трафиканти на дрога в Африка.

Въпреки бурния си живот и многочислени кавги, Тодор Славков се погрижил щерка му да получи устойчиво финансово завещание и активи, които ще ѝ обезпечат несъмнено бъдеще.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР