Тийнейджърка, обвинена в смъртта на бездомник в Торонто през 2022

...
Тийнейджърка, обвинена в смъртта на бездомник в Торонто през 2022
Коментари Харесай

Момиче се пледира за виновно в непредумишлено убийство при „роево“ убийство на бездомник в Торонто

Тийнейджърка, упрекната в гибелта на скитник в Торонто през 2022 година, се призна за отговорна в непредумишлено ликвидиране.

Тя беше една от осемте тийнейджърки, които в началото бяха упрекнати в ликвидиране втора степен при гибелта на 59-годишния Кен Лий и в четвъртък тя се призна за отговорна по по-лекото обвиняване. Законът за правораздаването, оптималната присъда за непредумишлено ликвидиране е три години отнемане от независимост, макар че Короната може да изиска юноша да бъде наказан като възрастен, като в този случай оптималното наказване е пожизнен затвор.

Преди влизане молбата в четвъртък, момичето седеше в затворническата ложа и се усмихваше на майка си в тялото на правосъдната зала, с коса, разграничена на път по средата, с тънка френска плитка от двете страни, вързана на конска опашка.

Пречупване. вести от Кан...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР