Тийнейджърът блесна като един от най-ярките играчи на Англия срещу

...

Греъм Сунес критикува „наивния“ тийнейджър на Манчестър Юнайтед Коби Майноо за това, че „не е разбрал позицията си“ по време на сърцераздирателната финална загуба на Англия на Евро 2024 от Испания

Тийнейджърът блесна като един от най-ярките играчи на Англия против Словакия, Швейцария и Холандия, спечелвайки си място за финала след единствено осем мача за страната си.

Mainoo се бореше да окаже въздействие по време на демонстрацията в Берлин и беше закачен в средата на второто полувреме от резервата Коул Палмър, който анулира попадението на Нико Уилямс с великолепен изравнителен гол отвън наказателното поле, преди Микел Оярзабал да вкара трогателен надвит гол в 86-ата минута за Испания.

Graeme Souness подлага на критика Kobbie Mainoo за това, че „ не е схванал позицията си “ по време на сърцераздирателното проваляне на Англия с 2-1 от Испания във финала на Евро 2024 в неделя вечер

Сунес назова звездата на Манчестър Юнайтед „ наивна “ поради това, че постоянно е измъквана от халфовата линия

Маину започва и четирите нокаут мача на Англия, преди да бъде зам...