При спецакция по нареждане на Кандев: Спипаха тийнейджър с дрога в Лом
Тийнейджър е хванат с дрога в лом, оповестяват от полицията. Това е станало през вчерашния ден, в хода на спецакция в осъществяване на разпоредително писмо на основния секретар на Министерство на вътрешните работи Георги Кандев за противопоставяне на стандартната престъпност, закононарушенията, свързани с наркотични субстанции и надзор на пътното придвижване.
В хода на извършените мероприятия и след получена информация, в Лом е открит 16-годишен локален гражданин, който непринудено предал 2 хартиени свивки, съдържащи суха зелена листна маса и 1 угарка от цигара с останки от суха зелена листна маса. Общото им тегло е 2.02 грама. При изработен полеви наркотест те реагират на наркотичното вещество „ амфетамин “.
По случая е формирано досъдебно произвеждане за осъществено закононарушение по смисъла на член 354а, алинея 3, т. 1 от Наказателен кодекс. Работата по случая продължава.
В хода на извършените мероприятия и след получена информация, в Лом е открит 16-годишен локален гражданин, който непринудено предал 2 хартиени свивки, съдържащи суха зелена листна маса и 1 угарка от цигара с останки от суха зелена листна маса. Общото им тегло е 2.02 грама. При изработен полеви наркотест те реагират на наркотичното вещество „ амфетамин “.
По случая е формирано досъдебно произвеждане за осъществено закононарушение по смисъла на член 354а, алинея 3, т. 1 от Наказателен кодекс. Работата по случая продължава.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




