ОФИЦИАЛНО: Атлетико Мадрид без Облак срещу Барселона
Титулярният вратар Ян Облак няма да играе за Атлетико Мадрид против Барселона в първата среща от четвъртфиналите в Шампионската лига
От месец насам той лекува травма и въпреки през последните дни да тренираше на покрай естественото равнище, в последна сметка не попадна в групата за “Камп Ноу ”. Така вместо него още веднъж ще излезе намиращият се в мощна форма Хуан Мусо.
Аут поради контузии са още халфовете Пабло Бариос и Джони Кардосо, които отдавна са отвън терените. За Хосе Хименес пък ще се реши в последния миг, тъй като и той има проблеми.
Заради отсъстващите треньорът Диего Симеоне се принуди да попълни групата с трима играчи от школата. Това са двамата аварийни вратари Ескивел и Де Луис, както и Хулио Диас (защитник), който от известно време тренира постоянно с мъжкия отбор.
От месец насам той лекува травма и въпреки през последните дни да тренираше на покрай естественото равнище, в последна сметка не попадна в групата за “Камп Ноу ”. Така вместо него още веднъж ще излезе намиращият се в мощна форма Хуан Мусо.
Аут поради контузии са още халфовете Пабло Бариос и Джони Кардосо, които отдавна са отвън терените. За Хосе Хименес пък ще се реши в последния миг, тъй като и той има проблеми.
Заради отсъстващите треньорът Диего Симеоне се принуди да попълни групата с трима играчи от школата. Това са двамата аварийни вратари Ескивел и Де Луис, както и Хулио Диас (защитник), който от известно време тренира постоянно с мъжкия отбор.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




