Тимовете на Царско село и Локомотив (София) не успяха да

...

Царско село и Локо София се занулиха в контрола

Тимовете на Царско село и Локомотив (София) не съумяха да си отбележат гол в мача между тях, игран на комплекса на домакините в Южна София и дуелът завърши 0:0. Срещата бе контрола като част от подготовката на двата отбора за новия сезон в efbet Лига.

През първата част попадение на падна. Домакините бяха по-активният отбор на терена и би трябвало да съжаляват повече, че не стигнаха до попадение. На няколко пъти Александър Любенов трябваше да се намесва при далечни удари на играчи на Царско село.

През втората част мачът бе като цяло равносилен. Домакините продължиха да бъдат по-активни, само че най-чистото състояние бе в интерес на "железничарите ". В средата на полувремето Христо Иванов се озова на стрелкова позиция самичък против Янко Георгиев, само че прати топката над вратата.

В самия завършек на мача и гол на Раел Лоала бе анулиран поради засада. Така двата отбора не съумяха да си вкарат попадение и се отдръпнаха при 0:0 при последния съдийски сигнал.