Тимовете на Райо Валекано и Атлетик Билбао записаха бойко 0:0

...

Греда в добавеното време лиши Атлетик Билбао от важни точки в битката за Европа

Тимовете на Райо Валекано и Атлетик Билбао записаха бойко 0:0 в среща от 24-тия кръг на испанското състезание. И двата отбора са устремени към място в топ 6, само че към този момент към момента не са там.

Двубоят беше интерес с голям брой положения и пред двамата вратари. Гостите имаха малшанса да ударят греда във втората минута на добавеното време, когато испанският национал Нико Уилямс разтресе напречния дирек.

Гредата обаче оказа помощ на баските преди почивката, когато тя спря шут на Алваро Гарсия от състава на Райо.

Атлетик изкара последните 2-3 минути с човек по-малко след пряк червен картон на Ойхан Сансет, който жестоко фаулира неприятелски футболист към центъра.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.